TOPlist
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Samostatná prístavba Ján Šveláň

Samostatná prístavba Ján Šveláň

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Záhradná 265
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43-539 5214, +421 (0)911 344 627, +421 (0)915 251 276
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovaniesvelan.sk
www.slovenske.cz/svelan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec


Poloha a dosažitelnost

Ponúkame Vám ubytovanie v Zuberci. Parkovanie pri objekte.

Vybavení a služby

Ubytovanie je situované v samostatnej prístavbe za rodinným domom v obci Zuberec v okrese Tvrdošín, v Žilinskom kraji. Ubytovanie je súčasťou nádherného prostredia Oravy, Oravskej vrchoviny, Západných Tatier a Roháčov. Prístavba pozostáva z 2 samostatných apartmánov, dolného a horného. Súčasťou apartmánu na prízemí je lyžiareň. Nachádza sa tu jedna dvojlôžková... více >>

Rekreace a služby v okolí

Lyžiarske centrá: Zuberec Janovky, Zuberec Milotín 2km, Roháče - Zverovka Spálená 11km, Oravice 11km. Termálne kúpaliská: Oravice 11km, Bešenová 30km, AQUAPARK TATRALANDIA 30km. Múzeum oravskej dediny 4km, Oravský hrad 18km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Šveláň Ján
Informace poskytnul: Šveláň Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz