PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Samostatná prístavba Ján Šveláň

Samostatná prístavba Ján Šveláň

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Záhradná 265
Web adresa:
www.slovenske.cz/svelan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Ubytovanie je situované v samostatnej prístavbe za rodinným domom v obci Zuberec v okrese Tvrdošín, v Žilinskom kraji.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ponúkame Vám ubytovanie v Zuberci. Parkovanie pri objekte.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie je situované v samostatnej prístavbe za rodinným domom v obci Zuberec v okrese Tvrdošín, v Žilinskom kraji. Ubytovanie je súčasťou nádherného prostredia Oravy, Oravskej vrchoviny, Západných Tatier a Roháčov. Prístavba pozostáva z 2 samostatných apartmánov, dolného a horného. Súčasťou apartmánu na prízemí je lyžiareň. Nachádza sa tu jedna dvojlôžková... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske centrá: Zuberec Janovky, Zuberec Milotín 2km, Roháče - Zverovka Spálená 11km, Oravice 11km. Termálne kúpaliská: Oravice 11km, Bešenová 30km, AQUAPARK TATRALANDIA 30km. Múzeum oravskej dediny 4km, Oravský hrad 18km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Šveláň Ján
Informace poskytnul: Šveláň Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz