PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Veľká Lomnica
Adresa: 
Veľká Lomnica, Tatranská 520/92
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-456 1252, +421 (0)903 627 110, +421 (0)904 375 364
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vysoketatry.com/slnecnydvor.html www.slovenske.cz/slnecnydvor
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 670 m.

počasí Veľká Lomnica

Wi-Fi

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Ubytovanie v súkromí v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Ponúkame 3/2 lôžkové izby a 1 rodinná izba t.j. 2 izby/2lôžkové. Každá izba má vlastné soc.zariadenie, TV, internet wifi. K dispozícii je kuchyňka na rýchlu prípravu jedál, uzatvorené parkovisko,altánok, krb. V blízkosti sú kvalitné reštauráci

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Venkovní terasa
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Ručníky
Oploceno
Parkování
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Veľká Lomnica sa nachádza v blízkosti Tatranskej Lomnice, Popradu, Kežmarku. S výhodnou dostupnosťou k verejnej doprave. Výhodná poloha k podnikaniu výletov do Vysokých Tatier, Slovenského raja, Pienín. V zime dobrá dostupnosť k zimným športom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame 5/2 lôžkových izieb s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné soc.zariadenie, TV, prípojku na internet. Ponúkame vybavenú kuchyňu na rýchlu prípravu jedál. K dispozícii je uzatvorené parkovisko, altánok, krb.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádza golfový areál, tenisové kurty, jazdecký areál, termálne kúpalisko Vrbov, Aquacity Poprad, ako aj obchody a kvalitné reštaurácie. V okolí sa nachádzajú kultúrne pamiatky, Kežmarok, Spišský hrad, Levoča, Poprad - Spišská Sobota. AKCIA! Ubytovaní hostia majú 15% zľavu na vstupy do Thermal Parku Vrbov a 15% zľavu na vstupy do AquaCity Poprad.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Fiala
Informace poskytnul: Fialová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz