PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Veľká Lomnica
Adresa: 
Veľká Lomnica, Tatranská 520/92
Web adresa:
www.slovenske.cz/slnecnydvor
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 670 m.

počasí Veľká Lomnica

Wi-Fi

Není možný

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Ubytovanie v súkromí v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Ponúkame 3/2 lôžkové izby a 1 rodinná izba t.j. 2 izby/2lôžkové. Každá izba má vlastné soc.zariadenie, TV, internet wifi. K dispozícii je kuchyňka na rýchlu prípravu jedál, uzatvorené parkovisko,altánok, krb. V blízkosti sú kvalitné reštauráci

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Venkovní terasa
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Ručníky
Oploceno
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Není možný
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Veľká Lomnica sa nachádza v blízkosti Tatranskej Lomnice, Popradu, Kežmarku. S výhodnou dostupnosťou k verejnej doprave. Výhodná poloha k podnikaniu výletov do Vysokých Tatier, Slovenského raja, Pienín. V zime dobrá dostupnosť k zimným športom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame 5/2 lôžkových izieb s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné soc.zariadenie, TV, prípojku na internet. Ponúkame vybavenú kuchyňu na rýchlu prípravu jedál. K dispozícii je uzatvorené parkovisko, altánok, krb.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádza golfový areál, tenisové kurty, jazdecký areál, termálne kúpalisko Vrbov, Aquacity Poprad, ako aj obchody a kvalitné reštaurácie. V okolí sa nachádzajú kultúrne pamiatky, Kežmarok, Spišský hrad, Levoča, Poprad - Spišská Sobota. AKCIA! Ubytovaní hostia majú 15% zľavu na vstupy do Thermal Parku Vrbov a 15% zľavu na vstupy do AquaCity Poprad.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Fiala
Informace poskytnul: Fialová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz