PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Turistická ubytovňa Zuberec

Turistická ubytovňa Zuberec

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Zuberec 420 , 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 568 235
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovnazuberec.sk www.slovenske.cz/ubytovnazuberec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Turistická ubytovňa ponúka nie len ubytovanie na úrovni, ale hlavne komfort, pohodlie a jedinečný zážitok z dovolenky. Nachádza sa priamo v Zuberci, cca 50m od lyžiarskeho strediska Janovky. Okolitá príroda ponúka veľa možností aktívneho oddychu, turistiky, cykloturistiky a výletov do okolia.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nachádza sa priamo Zuberci v obci ktorá je vstupná brána do Západných Tatier-Roháčov. V centre lyžiarskeho strediska Janovky. Autobusová zastávka: 1 minúta pešo.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovacie služby v dvoj a trojlôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením na chodbe. Ubytovacie služby v samostatných bunkách so samostatným sociálnym zariadením. Celková ubytovacia kapacita ubytovne je 54 stálych lôžok + 6 prísteliek. Na poschodí je 9x 2-lôžková izba s umývadlom na izbe, sprchy pre dámy, sprchy pre pánov, WC pre dámy, WC pre pánov, 2x... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Zuberec - MILOTÍN 400m. Lyžiarske stredisko Zuberec - JANOVKY 50m. Lyžiarske stredisko SPÁLENÁ (7km). Múzeum oravskej dediny (4km). Termálne kúpele ORAVICE (11km). LIPTOVSKÁ MARA (28km). Oravská priehrada (30km). Oravský hrad v Oravskom Podzámku (30km). Aquapark Tatralandia (31km). Brestovská Jaskyňa (4km). Lanová dráha (4km). V lete: horská... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ubytovňa Zuberec s.r.o
Informace poskytnul: Monika Harmatová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz