Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Ubytovanie Bažíkovi - Zuberec

Ubytovanie Bažíkovi - Zuberec

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Hrady 244, 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43 5395 385, +421 (0)907 634 755
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bazikovi.szm.com
www.slovenske.cz/bazikovi

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

Roháče - Spálená dolina hlásí 30 - 65 cm sněhu

Last Minute

Termín: 6.12.2018 - 20.12.2018
   • 9 osob za cenu 9,- EUR/osoba/noc
Poloha a dosažitelnost
V centre obce Zuberec, 200m od autobusovej zástavky.
Vybavení a služby
Samostatný 2+2 posteľový apartmán s vlastnou kúpeľnou a kuchynským kútom. 3 posteľová izba a 2 posteľová izba. Plne vybavená kuchynka (sporák, chladnička, mikrovlnka, zariadenie), WC, kúpeľňa, TV. V letných mesiacoch možnosť opekania pri záhradnom krbe. Možnosť uskladniť lyže v objekte. Zdarma parkovisko priamo pri objekte.
Rekreace a služby v okolí
Priamo v obci dve lyžiarske strediská: Zuberec Janovky, Zuberec Milotín, 8km sa nachádza lyžiarske stredisko zverovka spálená z vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami. Múzeum oravskej dediny 4km. Aquaparky v okolí: Tatralandia, Bešeňová, Oravice, Aquarelax Dolný Kubín. Oravský hrad 20km.
Provozovatel: Bažík František
Informace poskytnul: Marek
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz