Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Lúčky pri Bešeňovej » Ubytovanie Lúčky Bešeňová Chalupa Privát Ján

Ubytovanie Lúčky Bešeňová Chalupa Privát Ján

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Lúčky pri Bešeňovej
Adresa: 
Slobody 105 Lúčky, 034 82 Bešeňová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 664 689
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanie-lucky.sk
www.slovenske.cz/jan-lucky

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Chopok Sever - Záhradky hlásí 40 - 85 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Lacné ubytovanie v súkromí (od 9 Eur/osoba) - Privát Ján je situovaný na Liptove v obci Lúčky pri Bešeňovej, len 400 metrov od kúpaliska Aqua Vital Park Lúčky s vonkajšími minerálnymi bazénmi a 5km od Gino Paradise Bešeňová. Privát hosťom ponúka ubytovanie na prízemí v apartmáne rodinného domu so samostatným vchodom a vedľa v chalupe
Vybavení a služby
V chalupe sú Vám k dispozícii dve spálne (1x5 a 1x7-lôžková izba), kompletne zariadená kuchyňa (elektrická dvojplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra), kúpeľňa (vaňa, sprcha, WC, umývadlo), televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet. Na prízemí v apartmáne sa nachádza 2x 2-lôžková izba, zariadená kuchynka (plynový sporák, rýchlovarná... více >>
Rekreace a služby v okolí
Táto atraktívna poloha poskytuje široké príležitosti na letné i zimné športy - Gino Paradise Bešeňová, Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Ski Park Ružomberok. Turistika - Oravský Podzámok, demänovské jaskyne, Prosiecka a Kvačianska dolina. Kultúra - skanzen Vlkolínec, hrad Likava, hrad Liptov, Habakuky - rozprávková dedina.
Provozovatel: Ján Salák
Informace poskytnul: Mgr. Saláková Jana
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz