PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Ubytovanie Marcel Pardek - Zuberec

Ubytovanie Marcel Pardek - Zuberec

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Družstevná 143, 027 32 Zuberec
Web adresa:
www.slovenske.cz/nasukromi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 760 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Ubytovanie v podkroví rodinného domu na okraji obce Zuberec, s výhľadom na Západné Tatry – Roháče. Blízke okolie ponúka výborné podmienky na letnú a zimnú turistiku, lyžovanie, skialpinizmus, bežecké lyžovanie, prechádzky, cyklistiku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie je situované na okraji hornej časti obce Zuberec, smerom na Západné Tatry - Roháče. Obec leží v severozápadnej časti Slovenska na Orave, v doline Studeného potoka. Prístupová cesta vedie cez obec Podbieľ (z Dolného Kubína smer Trstená cca 30km).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v nádhernom prostredí Roháčov s využitím služieb nášho privátneho ubytovania,situovaného v príjemnej pokojnej časti na okraji malebnej oravskej obce Zuberec. Našim hosťom ponúkame príjemné privátne ubytovanie na samostatnom podlaží v podkroví rodinného domu, ktoré je prispôsobené pre pohodlné ubytovanie 5 až 7 osôb. K... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Západne Tatry – Roháče poskytujú výborné podmienky na turistiku, či už rekreačnú alebo vysokohorskú, cykloturistiku, zjazdové a bežecké lyžovanie. Lyžiarske strediská v Zuberci a na Roháčoch ponúkajú výborné podmienky na lyžovanie od novembra do apríla. Trate sú upravované a mechanicky zasnežované s možnosťou večerného lyžovania. V okolí sa nachádza : Múzeum Oravskej... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Marcel Pardek
Informace poskytnul: Ing. Marcel Pardek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz