Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Ubytovanie Marcel Pardek - Zuberec

Ubytovanie Marcel Pardek - Zuberec

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Družstevná 143, 027 32 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 888 112
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.nasukromi.sk
www.slovenske.cz/nasukromi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 760 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

Ubytovanie v podkroví rodinného domu na okraji obce Zuberec, s výhľadom na Západné Tatry – Roháče. Blízke okolie ponúka výborné podmienky na letnú a zimnú turistiku, lyžovanie, skialpinizmus, bežecké lyžovanie, prechádzky, cyklistiku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie je situované na okraji hornej časti obce Zuberec, smerom na Západné Tatry - Roháče. Obec leží v severozápadnej časti Slovenska na Orave, v doline Studeného potoka. Prístupová cesta vedie cez obec Podbieľ (z Dolného Kubína smer Trstená cca 30km).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v nádhernom prostredí Roháčov s využitím služieb nášho privátneho ubytovania,situovaného v príjemnej pokojnej časti na okraji malebnej oravskej obce Zuberec. Našim hosťom ponúkame príjemné privátne ubytovanie na samostatnom podlaží v podkroví rodinného domu, ktoré je prispôsobené pre pohodlné ubytovanie 5 až 7 osôb. K... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Západne Tatry – Roháče poskytujú výborné podmienky na turistiku, či už rekreačnú alebo vysokohorskú, cykloturistiku, zjazdové a bežecké lyžovanie. Lyžiarske strediská v Zuberci a na Roháčoch ponúkajú výborné podmienky na lyžovanie od novembra do apríla. Trate sú upravované a mechanicky zasnežované s možnosťou večerného lyžovania. V okolí sa nachádza : Múzeum Oravskej... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Marcel Pardek
Informace poskytnul: Ing. Marcel Pardek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz