Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štrba » Ubytovanie u Jozefa Strba - Vysoké Tatry

Ubytovanie u Jozefa Strba - Vysoké Tatry

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Štrba
Adresa: 
Jánka Kraľa Miestná časť Śtrba
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 902 848 279, +421 52 4781861
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/ujosefa

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso počasí Štrbské Pleso

Štrbské Pleso hlásí 80 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Ak chcete straviť nádhernú dovolenku, ak chcete kvalitnu za rozumnú cenu ,tak potom ste na spravnom mieste. Vysoké Tatry - Ubytovanie u Jozefa/Strba je ideálné riešenie pre Vás. Od Strbskeho Plesa je vzdialenost 13km, je to obec, kde sa strieda tradična architektura s modernymi rod.domami a penzionmi. Strba je idealnym vychodiskom pre tury do vychodnj časti Vysokych Tatier.
Vybavení a služby
Ubytovanie u Jozefa v rodinom penzione na podhori Vysokych Tatier v Strbe vzdialenost len 13km pod Strbskym Plesom. Apartmany: 4/2, 1/2, 2+2 Vybavenie apartmanu: samostatna spalňa televizor,komplet vybavená lednice kupelna zo sprchou a WC/sprcha na apartmane, terasa, gril, antalok, požičovna liži, byciklou, sanok.
Rekreace a služby v okolí
Poloha objektu vhodna na výsokohorsku turistiku a výlety do atraktívneho okolia Tatier: Strbské Pleso - turistika, Aquaparky - Tatralandia, Aquacity Poprad, Thermalpark Bešeňová. Jaskyne. Hrády. V zime na lyžovačku v Strbe a lyžiarských strediskách Strbské Pleso.
Provozovatel: Jozef Koky,Viera Kokyová
Informace poskytnul: Jozef Koky
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz