PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Apartman Patrik v Zuberci

Apartman Patrik v Zuberci

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Prte 597, Zuberec
Web adresa:
www.slovenske.cz/patko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Objekt pre 1 partiu, pre max. 12 osob, ponúka dvojlôžkovú spálňu, štvorlôžkovú izbu a dve izby s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Jeho súčasťou sú taktiež tri kúpeľne, tri toalety, spoločenská miestnosť s posedením. Nechýba ani kuchyňa. Zabavíte sa pri hre biliardu a stolného futbalu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán sa nachádza v obci Zuberec

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt pre 1 partiu. Apartmán ponúka pre 12 hostí dvojlôžkovú spálňu, štvorlôžkovú izbu a dve izby s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Jeho súčasťou sú taktiež tri kúpeľne, tri toalety, spoločenská miestnosť s posedením, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a detským kútikom. Nechýba ani kuchyňa s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, sporákom a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pre hostí ponúkame rôzne zľavy: 15% termálne kúpaliská Meander Park Oravice, 10% plavba na pltiach po rieke Orava, 15% zľava na ubytovanie pre deti do 10 rokov, deti do 3 rokov grátis.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Matištíková Eva
Informace poskytnul: Matištíkova Eva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz