PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Ján
Adresa: 
032 03 Liptovský Ján, ul. Nová č. 333
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 382 413, +421 (0)44-5263 303
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionhelena.sk www.slovenske.cz/vilahelena
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Liptovský Ján

Wi-Fi

Útulný penzión rodinného typu v peknom prostredí Jánskej doliny, s možnosťou lyžovania, termálnych vôd, turistiky, pamiatok a výletov do Západných a Vysokých Tatier.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila Helena sa nachádza na konci malebnej obce Liptovský Ján, z ktorej je blízko do Jánskej doliny, zaujímavej svojou malebnosťou, a dostupnosťou za účelom turistiky. Do Liptovského Jána sa dostanete autom priamo po autostráde, vlakom do Liptovského Mikuláša a ďalej prímestským autobusom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Našim hosťom je k dispozícii 9 pevných lôžok a 4 prístelky, 3 kúpeľne s WC a sprchovacím kútom, 2 raňajkové kuchynky ( chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, sklenený a porcelánový riad ), vinna pivnička s krbom, v lete záhradný zastrešený gril a záhrada. Parkovanie na pozemku domu. V lete požičiavame 2 bicykle (1 pánsky a 1 dámsky), v zime sánky. Radi vám... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priamo v obci je k dispozícii termálne kúpalisko letné, krytý bazén s termálnou vodou - celoročne, kúpanie v prírodnom minerálnom žriedle - Kaďa, možnosť jazdy na koni, štvorkolkách. Široká možnosť turistiky a návštevy aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. Množstvo kultúrnych, historických a prírodných pamiatok a krás. Návšteva jaskýň Demänovkej jaskyne slobody,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Zuzana Eichlerová
Informace poskytnul: Eichlerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz