PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Veľká Lomnica
Adresa: 
Školská 537/31, Veľká Lomnica
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)950 516 225, +421 (0)950 516 221
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/villashappy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 678 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tatranská Lomnica

počasí Veľká Lomnica

Wi-Fi

Po domluvě

Villa Happy s celoročnou prevádzkou ubytuje jednu väčšiu skupinu osôb. Celková kapacita vily je 31 lôžok. K dispozícii je 8 spální s vlastnou kúpeľňou. Súčasťou chaty sú aj dve spoločenské miestnosti s veľkým gaučom, televízorom a jedálenským posedením. Prepojené sú s plne vybavenými kuchyňami.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Veľká Lomnica sa nachádza v blízkosti Tatranskej Lomnice, Popradu, Kežmarku. S výhodnou dostupnosťou k verejnej doprave. Výhodná poloha k podnikaniu výletov do Vysokých Tatier, Slovenského raja, Pienín. V zime dobrá dostupnosť k zimným športom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Villa Happy s celoročnou prevádzkou ubytuje jednu väčšiu skupinu osôb. Celková kapacita vily je 31 lôžok. K dispozícii je 8 spální s vlastnou kúpeľňou, v ktorých sa nachádza manželská a jednolôžková posteľ a prístelka. Je tu aj jedna dvojspálňa s vlastnou kúpeľňou a ďalšia dvojspálňa s kuchynkou a kúpeľňou s toaletou. Každá zo spální disponuje televízorom. Súčasťou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Villa Happy je situovaná v tatranskej obci Veľká Lomnica v okrese Kežmarok, ktorý je súčasťou regiónu Vysoké Tatry. Medzi jej najbližšie atrakcie patrí golfový areál Black Stork Veľká Lomnica, zoopark Wild Park Resort a Aquafun park Lomnica. V zime pozýva Villa Happy na lyžovačku do stredísk v Dolnom Smokovci, Tatranskej Lomnici, Skalnatom plese a Starom Smokovci. V... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Veselsen s.r.o.
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz