Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
Slovenské hory » Nízké Tatry » Apartmány Partizánska Ľupča

Apartmány Partizánska Ľupča

Ubytování Partizánska Ľupča - výběr kategorie ubytování:
Hotely (0)
Apartmány (2)
Horské chaty (0)
Rekreační střediska (0)
Penziony (0)
Ubytovny (0)
Chaty a Chalupy (0)
Kempy (0)
Apartmány Liptov
Kategorie ubytování: Apartmány
Prenájom 2 kompletne zariadených apartmánov: A pre 2+2, B pre 4+2 osôb, alebo celého objektu pre 6+4 osoby na prístelkoch Další » v atraktívnej lokalite Nízke Tatry - Liptov. Objekt len 4km od termalnych kúpalísk v Bešeňovej, 15km od SkiParku Ružomberok, 20km od Aquaparku Tatralandia, 25km od Jasnej-Chopku
10 lůžek
10 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
9 EUR bez stravování
9 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Chopok Sever - Biela Púť hlásí 5 - 25 cm sněhu
Apartmán Stela
Kategorie ubytování: Apartmány
Vážení hostia ponukame vám na ubytovanie štyri novovybudované apartmány Stela, ktoré su komplet vybavene s kuchynkou Další » a wc na izbe.V objekte apartmánov je uzavreté parkovisko grátis.
12 lůžek
12 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
12 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
13 EUR bez stravování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X