Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Partizánska Lupča
Adresa: 
Partizánska Lupča
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 172 973
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartman-stela.sk
www.slovenske.cz/apartman-stela

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová


Poloha a dosažitelnost
Apartmany STELA sa nachádzaju v dedinke Partizánska Lupča ktorá je len 3km od Dino Paradise Bešenová a 14km od vodného parku Tatralandia.
Vybavení a služby
Jedná sa o Apartmanovy dom Stela. Je to dvoj podlažní dom. Dole sa nachádzaju dva apartmány a hore dva, izby su kompletne vybavené, kuchynka, mikrovlnka, kanvica, chladnička, a všetek kuch riad, na izbách su TV s USB-klučom, a WC - taktiež plne vybavené.NOVINKA,,,,našim hostom ponukame možnosť zapožičania byciklov na celí den k dispozícii máme 4 vybavené bicykle aj s... více >>
Rekreace a služby v okolí
Dedinka Vlkolínec, Liptovská Mara, jaskyne thermal park Bešenová. Tatralandia mnoho inych miest.
Provozovatel: Zuzana Fričová
Informace poskytnul: Fričová Zuzana
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz