PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Habovka
Adresa: 
Stodolisko 119, Habovka
Web adresa:
www.slovenske.cz/hrubosova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 725 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Zuberec - Janovky

Ponúkame ubytovanie v Západných Tatrách a blízkosti termalnych kúpalisk Meanderpark Oravice. Je to apartmánové bývanie v samostatnom domčeku na okraji dediny. Srdečne Vás pozývame.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachádza na okraji obce v tichom prostredí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Je to samostatný domček len pre hostí. Je tam k dispozícii 3 x 3 lôžkové izby + prístelky. Každá izba má vlastné socialne zariadenie s WC. Dalej majú hostia 2x spoločenské miestnosti s posedením pri TV a jedna spoločenská miestnosť s posedením pri krbe. Pri spoločenských miestnostiach je taktiež WC. Je to velmi priestrané. Je tam aj možnosť varenia s 2x kuchyňa, ktoré... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bešeňová - termálne kúpaliská (35km), Oravice Meander Park - termálne kúpaliská (10km), TATRALANDIA - termálne bazény a tobogany (33km). Lyžiarske vleky: Habovka (1km), Zuberec (2km), Roháče (10km). Skanzen - Múzeum Oravskej dediny (7km), Oravský hrad - Oravský Podzámok (25km), Oravská priehrada (25km), Liptovská priehrada MARA (28km). Tenisové kurty (200m), futbalové... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Anna Hrubošová
Informace poskytnul: Hruboš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz