PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Habovka
Adresa: 
Stodolisko 119, Habovka
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43-5395 055, +421 (0)903 532 755
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hrubosova.szm.com www.slovenske.cz/hrubosova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 725 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Zuberec - Janovky

Ponúkame ubytovanie v Západných Tatrách a blízkosti termalnych kúpalisk Meanderpark Oravice. Je to apartmánové bývanie v samostatnom domčeku na okraji dediny. Srdečne Vás pozývame.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachádza na okraji obce v tichom prostredí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Je to samostatný domček len pre hostí. Je tam k dispozícii 3 x 3 lôžkové izby + prístelky. Každá izba má vlastné socialne zariadenie s WC. Dalej majú hostia 2x spoločenské miestnosti s posedením pri TV a jedna spoločenská miestnosť s posedením pri krbe. Pri spoločenských miestnostiach je taktiež WC. Je to velmi priestrané. Je tam aj možnosť varenia s 2x kuchyňa, ktoré... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bešeňová - termálne kúpaliská (35km), Oravice Meander Park - termálne kúpaliská (10km), TATRALANDIA - termálne bazény a tobogany (33km). Lyžiarske vleky: Habovka (1km), Zuberec (2km), Roháče (10km). Skanzen - Múzeum Oravskej dediny (7km), Oravský hrad - Oravský Podzámok (25km), Oravská priehrada (25km), Liptovská priehrada MARA (28km). Tenisové kurty (200m), futbalové... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Anna Hrubošová
Informace poskytnul: Hruboš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz