PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Štrbské Pleso » Apartmány CROCUS Štrbské Pleso

Apartmány CROCUS Štrbské Pleso

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Štrbské Pleso
Adresa: 
Szentiványho 4078/78, Štrbské Pleso, 059 38 Štrba
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 918 765 991, +421 905 782 387
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/apartmany-crocus
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1340 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Štrbské Pleso

Wi-Fi

Wellness

Venkovní bazén

Moderné apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso s centrálnou polohou až pre 4 osoby. Všetky sú s balkónmi a vlastným sociálnym zariadením. V hoteli sa nachádza 80 apartmánov, recepcia, reštaurácia, 2 výťahy, parkovisko, garáže, wellness centrum, lyžiareň, detský kútik, biliard. Hotel je nefajčiarsky.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

V centre Štrbského Plesa, v blízkosti ozubenej železničnej stanice a parkoviska. Od najväčšieho plesa vo Vysokých Tatrách 500 metrov.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V hoteli sa nachádza 80 apartmánov, recepcia 24 hod., reštaurácia, 2 výťahy, parkovisko, garáže, wellness, lyžiareň, detský kútik, biliard, stolný futbal, šípky pre deti. Hotel je nefajčiarsky. Apartmány Comfort s rozlohou 50m2 majú balkóny, spálňu, obývaciu časť s kuchynským kútom, krbovou pieckou, TV SAT, bezplatný WIFI internet a zdarma garážové státie. Hotel a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Park Snow 500m, skibus od hotela gratis, detské ihrisko pri hoteli, Veveričí park pri hoteli, obchod 100m, viaceré požičovne športových potrieb v blízkosti, Aquacity Poprad 30km, Aquapark TATRALANDIA Liptovský Mikuláš 30km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BLOMO Travel, s.r.o.
Informace poskytnul: Ľudmila Nováková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz