PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány CROCUS Štrbské Pleso

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
06.01. - 02.04. ... 140 € Apartmán/noc, min. 3 noci

23.12. - 26.12. ... 190 € Apartmán/noc, min. 3 noci
27.12. - 05.01. ... 250 € Apartmán/noc, min. 6 nocí
Letní sezona - ceny
01.06. - 30.09. ... 140 € Apartmán/noc, min. 4 nocí
Období mimo sezónu - ceny
03.04. - 31.05. ... 130 € Apartmán/noc, min. 3 noci
01.10. - 22.12. ... 130 € Apartmán/noc, min. 3 noci
Další informace:
Pobytová taxa 2 Eur/noc od 15 rokov

Cena zahŕňa: posteľná bielizeň, uteráky, parkovanie v garazi, WIFI internet. Pri ubytovani aspoň 4 noci zdarma 1 vstup do privátneho wellness centra.
Stravování
Možnosť zakúpiť raňajky alebo polpenziu pri príchode na recepcii
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz