PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmány CROCUS Štrbské Pleso

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V centre Štrbského Plesa, v blízkosti ozubenej železničnej stanice a parkoviska. Od najväčšieho plesa vo Vysokých Tatrách 500 metrov.
Vybavení a služby
V hoteli sa nachádza 80 apartmánov, recepcia 24 hod., reštaurácia, 2 výťahy, parkovisko, garáže, wellness, lyžiareň, detský kútik, biliard, stolný futbal, šípky pre deti. Hotel je nefajčiarsky. Apartmány Comfort s rozlohou 50m2 majú balkóny, spálňu, obývaciu časť s kuchynským kútom, krbovou pieckou, TV SAT, bezplatný WIFI internet a zdarma garážové státie. Hotel a jeho technické vybavenie je vhodný aj pre organizovanie kongresov, školení a firemných akcií. Taktiež je vhodný pre rodiny s deťmi. K lyžiarskemu areálu PARK SNOW Vás zavezie skibus spred hotela zdarma. V samostatnom areáli Štrbského Plesa sa nachádzajú tenisové kurty, trampolíny, detský bazén s člnmi. Môžete sa vybrať na turistiku cykloturistiku, jazdu na koni, paraglaiding. V lyžiarskom areáli PARK SNOW sú k dispozícii 3 sedačky, vleky, detská škôlka, lyžiarske trate pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžiarske stredisko Park Snow 500m, skibus od hotela gratis, detské ihrisko pri hoteli, Veveričí park pri hoteli, obchod 100m, viaceré požičovne športových potrieb v blízkosti, Aquacity Poprad 30km, Aquapark TATRALANDIA Liptovský Mikuláš 30km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz