Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Mengusovce
Adresa: 
Šuranská Jaroslava, Uh.Brod - Havrice 283, CZ 688 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-702 595 960, +421 (0)942 303 651
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chataslimak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 880 m.

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Lopušná Dolina - Lučivná počasí Lopušná Dolina - Lučivná

Nabízíme ubytování v chatě Slimák, za obcí Mengušovce, kterou obklopují Vysoké Tatry, 9km od okresního města Poprad v Prešovském kraji. 150m pod chatou jsou jezera. Chata je při lese.

Obsazené termíny

1.8.2020 - 8.8.2020

8.8.2020 - 15.8.2020

30.8.2020 - 5.9.2020

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata je umístěna na úpatí kopce Börik mezi MENGUSOVCEMA a SVITEM, 9km od POPRADU, poblíž řeky Poprad, s výhledem na celé panorama Vysokých Tater, od Krivaňa /Gerlach/ až po Lomnický štít. K chatě je možný příjezd autem od SVITU nebo MENGUSOVCŮ po lesní cestě, v zimním období sněhové řetězy. Pod chatou, cca 300m, jsou jezera z opuštěného štěrkoviště. Autobusová... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata má dvě podlaží, v přízemí je společenská místnost včetně 4 postelí(TV, krbova kamna, plyn kamna propan-butan) dále vybavena kuchyň (plyn.sporák, nádobí, mikrov.trouba, lednička), další místnosti: WC, sprcha, odkládací místnost, chodba. V horním patře je společná ložnice s 5 lůžky, v zimním období je vybavena akumulačními kamny. Před vchodem do chaty je krytá ... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letním období: houbaření, vycházky do hor, cykloturistika, koupání: Poprad - Aquapark, termal Vrbov, SVIT, Liptov.Mikulas - Tatralandia. Lyžarská střediska: Lopušna dolina 2,5km, Štrbske pleso 13km, Starý Smokovec 11km, Lučivna 4km, Tatr.Lomnica 23km, Liptovská Teplička 19km.

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jaroslava Šuranská
Informace poskytnul: Jaroslava Šuranská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz