PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Habovka » Penzión Milka
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Habovka
Adresa: 
Habovka 276/10, ulica Andreja Pavču, 02732 Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 22 0618,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionmilka.eu www.slovenske.cz/penzionmilka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 736 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Zuberec - Janovky

Wi-Fi

U lyžařských vleků

Ponúkame Vám ubytovacie a stravovacie služby /raňajky/ v Penzióne Milka pod Roháčmi v obci Habovka. K dispozícii je ubytovanie v 2 a 3 lôžkových izbách a sociálnym zariadením, TV, + ďalej jedáleň. V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske vleky, termálne bazény, turistika, parkovisko, ohnisko s posedení

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Ohniště
Ručníky
Stravování
Snídaně
Umístění objektu
U lyžařských vleků (700m)
U běžkařských tratí (50m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (10km)
U cyklostezky (500m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Milka sa nachádza na okraji obce Habovka v tichom prostredí. Obec je obklopená scenériou Západných Tatier - Roháčmi. Dosiahnuteľnosť je z dvoch strán a to od Liptovského Mikuláša - vlak, autobus, alebo Žilina, Dolný Kubín, Podbiel, Habovka. V obci Habovka máme reklamne tabule s názvom Penzión Milka pri Základnej škole a pred našim objektom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách. Popis a plán ubytovania je na www.penzionmilka.eu Ubytovanie sa skladá z 2 časti a to: penzión + ubytovanie v súkromí. Ďalej ponúkame stravovanie pre našich hostí, ktorý sú ubytovaný v našom zariadení a to, raňajky. Ponúkame jednotne menu (kontinentálne),

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimná sezóna - lyžiarske vleky, Janovky -700.m, Milotín - 1000m, Roháče Spálená - 8km. Letná sezóna - Termálne kúpaliska - Oravice (Meander park), Tatralandia - Liptovský Mikuláš, Oravská priehrada, Liptovská Mara, Oravský hrad, múzea, turistika, vychádzky po okolí. V blízkosti tenisové kurty, športové ihriská.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Emília Ondrošová
Informace poskytnul: Emília Ondrošová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz