PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Habovka » Penzión Milka
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Habovka
Adresa: 
Habovka 276/10, ulica Andreja Pavču, 02732 Zuberec
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Penzión Milka chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 730 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Zuberec - Janovky

Wi-Fi

Není možný

Ponúkame Vám ubytovacie a stravovacie/Raňajky/ služby v penzióne Milka pod Roháčmi v obci Habovka. K dispozícii je ubytovanie v 2 a 3 lôžkových izbách a sociálnym zariadením, TV, + ďalej jedáleň. V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske vleky, termálne bazény, turistika, parkovisko, ohnisko s posedením


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Milka sa nachádza na okraji obce Habovka v tichom prostredí. Obec je obklopená scenériou Západných Tatier - Roháčmi. Dosiahnuteľnosť je z dvoch strán a to od Liptovského Mikuláša - vlak, autobus, alebo Žilina, Dolný Kubín, Podbiel, Habovka. V obci Habovka máme reklamne tabule s názvom Penzión Milka pri Základnej škole a pred našim objektom.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách. Popis a plán ubytovania je na www.penzionmilka.eu Ubytovanie sa skladá z 2 časti a to: penzión + ubytovanie v súkromí. Ďalej ponúkame stravovanie pre našich hostí, ktorý sú ubytovaný v našom zariadení a to, raňajky. Ponúkame jednotne menu (kontinentálne),

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimná sezóna - lyžiarske vleky, Janovky -700.m, Milotín - 1000m, Roháče Spálená - 8km. Letná sezóna - Termálne kúpaliska - Oravice (Meander park), Tatralandia - Liptovský Mikuláš, Oravská priehrada, Liptovská Mara, Oravský hrad, múzea, turistika, vychádzky po okolí. V blízkosti tenisové kurty, športové ihriská.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz