TOPlist

Penzión Pod Roháčmi

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Habovka
Adresa: 
Andreja Pavču 277, Habovka
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43-539 5063, +421 (0)903 897 700
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hajduciak.sk
www.slovenske.cz/hajduciak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 725 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

počasí Zuberec - Janovky počasí Zuberec - Janovky

Zuberec - Janovky hlásí 55 cm sněhu

Ubytovanie v penzióne a v apartmánoch Pod Roháčmi v Habovke. Izby: soc.zariadenie, TV. K dispozícii spoločenská miestnosť,kuchynka,kuchynka plne vybavená, ohnisko, polpenzia. Lyžiarsky vlek Janovky - 1km, Roháče 10km. Výborná lyžovačka, sánkovačka. Blízko termálne bazény,lyžiarske vleky, hory..


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Medzi najkrajšie časti Západných Tatier patria Roháče. Náš rodinný penzión je situovaný v dedinke Habovka len 10km od Roháčov. Nájdete nás v centre ale na bočnej málo frekventovanej ulici Andreja Pavču. V blízkosti cca 150m je kostol, obchod, pizzeria, pošta, autobusová zástavka, obecný úrad.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Naše ubytovanie sa skladá z dvoch častí: penzión a dom - súkromie. Penzión - 5 izieb, 1x2 posteľová, 1x4 posteľová, 3x3 posteľová izba. Každá má možnosť prístelky. Každá disponuje vlastným sociálnym zariadením (WC, umyvadlo, sprcha), TV. Navariť si môžete v kuchynke. Jej zariadenie: rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, mikrovlnka, chladnička, kuchynský riad. K... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Habovka patrí medzi významné turistické oblasti. V každom mesiaci v roku Roháče lákajú turistov každej kategórie, či ste náročný, menej náročný alebo nenáročný hostia.Počas letných dní sú lákadlom pre vysokohorskú turistiku. Ak vystúpite na hrebene vrchov ako napr na Baníkov, Sivý vrch, Plačlivé, Ostrý Roháč očarí Vás výhľad na prírodu, na faunu a flóra kraja. Medzi... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Hajdučiaková Janka
Informace poskytnul: Hajdučiaková Janka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz