Ubytovanie pod Roháčmi - Lajčin Dušan

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt sa nachádza na okraji obce Habovka pri rieke Blatná (20m), v tichom prostredí, ideálnom na trávenie letnej a zimnej dovolenky. Parkovanie priamo vo dvore.
Vybavení a služby
Pre hostí máme k dispozícii: 1x 2-posteľové izby s detskou postielkou, 3 x 3-posteľová izba, 1x 4-posteľová izba. 3x WC, 3x sprcha, spoločenská miestnosťm so sedačkou a veľkým jedálenským stolom (FTP), 2x vybavená kuchyňa, umývačka riadu, balkón s pekným výhľadom, altánok, pieskovisko, trampolína, hojdačka.
Rekreace a služby v okolí
Bešeňová - termálne kúpaliská (35km), Oravice Meander Park- termálne kúpaliská (10km), TATRALANDIA - termálne bazény a tobogany (33km). Lyžiarske vleky: Habovka (1km), Zuberec (2km), Roháče Spálená(10km). Skanzen - Múzeum Oravskej dediny (7km), Oravský hrad - Oravský Podzámok (25km), Oravská priehrada (25km), Liptovská priehrada MARA (28km). Tenisové kurty (200m), futbalové ihrisko (200m), požičovňa športových potrieb (1km). V obci sa nachádza reštaurácia (1km), bar (1200m), zdravotné stredisko (1200m), pošta (1000m).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz