Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privat Natalka sa nachádza v novej a tichej časti Zuberca, s vyhladom na Rohace a okálite kopce.
Vybavení a služby
Hostia si mozu vybrat s troch izieb. Zelena je 3 lozkova s tv, balkonom, kupelnou, chladnickou a wifi pripojenim. Modra izba je 4 lozkova s manzelskou postelou a poschodovou postelou, kupelna je s podlahovym kurenim a vanou, na izbe je chladnicka, balkon, tv a samozrejme wifi pripojenie. Žlta izba je 2 lozkova, moznost prístelky na rozťahovacej fotelke s kupelnou, chladničkou, tv a wifi pripojenim. Ponukame detsku postielku. Kuchyna je kompletne vybavena s el.sporakom, balkonom a je spolocna pre 3 izby. Dvor je velky s detskym ihriskom, hojdackami, smiklavkou, pieskoviskom. Altanok s grilom, posedenie pri ohni.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžiarske stredisko Zuberec - MILOTÍN (800m). Lyžiarske stredisko Zuberec - JANOVKY (1km). Múzeum oravskej dediny (4km). Termálne kúpele ORAVICE (11km). LIPTOVSKÁ MARA (28km). Oravská priehrada (30km). Oravský hrad v Oravskom Podzámku (30km). Aquapark Tatralandia (31km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz