PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Apartmán Natálka

Apartmán Natálka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Prte 568, Zuberec
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 043 736, +421 (0)904 603 722
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovanienatalkazuberec.webnode.sk www.slovenske.cz/apartman-natalka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 740 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Je možný

Apartmán Natálka je situovaný v krásnom pokojnom prostredí malebnej oravskej dedinky Zuberec, nachádzajúcej sa uprostred nádhernej prírody Roháčov - Západných Tatier. Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok. Hosťom sú tu k dispozícii 3 spálne.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán Natálka sa nachádza v tichej časti Zuberca, s vyhladom na Roháče. Pohodlné parkovanie Vašich áut je samozrejme možné hneď pri ubytovaní.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom sú tu k dispozícii 3 spálne. Jedna 2-lôžková s možnosťou jednej prístelky, jedna 2-lôžková s možnosťou dvoch prísteliek a jedna 3-lôžková spálňa. V každej spálni sa okrem príslušného počtu lôžok nachádza i televízor, chladnička a vlastná kúpeľňa s toaletou. Dve spálne majú tiež výstup na balkón. Na prípravu chutných raňajok, obedov a večerí Vám tu poslúži... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výborná poloha apartmánu v atraktívnej časti Oravy je zárukou dovolenky plnej dokonalého oddychu aj aktívneho športového vyžitia. Vďaka čarovnej okolitej prírode si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť rôznymi turistickými prechádzkami, cyklotúrami, ochutnávkou miestnych špecialít či návštevou Múzea oravskej dediny priamo v Zuberci. Skvelý relax s komplexom wellness... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: František Šiška
Informace poskytnul: František Šiška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz