PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Zuberec » Privat Natalka
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Zuberec
Adresa: 
Prte 568, Zuberec
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatnatalka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 740 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec

Wi-Fi

Je možný

Hostia mozu vyuzivat 3 farebne izby, kazda s tv, chladnickou, balkonom, kupelnou. Kuchyna je velka, kompletne vybavena s el.sporakom s rurou. Velky dvor s altankom, grilom, ohniskom a detskym ihriskom. Parkovanie vo dvore.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privat Natalka sa nachádza v novej a tichej časti Zuberca, s vyhladom na Rohace a okálite kopce.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostia si mozu vybrat s troch izieb. Zelena je 3 lozkova s tv, balkonom, kupelnou, chladnickou a wifi pripojenim. Modra izba je 4 lozkova s manzelskou postelou a poschodovou postelou, kupelna je s podlahovym kurenim a vanou, na izbe je chladnicka, balkon, tv a samozrejme wifi pripojenie. Žlta izba je 2 lozkova, moznost prístelky na rozťahovacej fotelke s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske stredisko Zuberec - MILOTÍN (800m). Lyžiarske stredisko Zuberec - JANOVKY (1km). Múzeum oravskej dediny (4km). Termálne kúpele ORAVICE (11km). LIPTOVSKÁ MARA (28km). Oravská priehrada (30km). Oravský hrad v Oravskom Podzámku (30km). Aquapark Tatralandia (31km).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: František Šiška
Informace poskytnul: František Šiška
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz