PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Tvrdošín
Adresa: 
Múčna č. 58, Tvrdošín
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 326 271, +421 (0)904 129 483
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/lukacik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Roháče - Spálená

počasí Tvrdošín

Ponúkame malý rodinný domček na Orave v Tvrdošíne 1x 5 lôžok s komplet vybavenou kuchyńou a soc. zariadením s osobitným vchodom a 2x 5 lôžka s TV s komplet vybavenou kuchyňou a kúpelkou


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachádza v Tvrdošíne na okraji mesta v blízkosti centra. Tvrdošín je malé okresné mestečko v centre Oravy, nachádzajúcej sa v blízkosti Západných Tatier, prípadne Oravskej priehrady. Dosiahnuteľnosť je po štátnej ceste 1/59 zo Žiliny v smere na Dolný Kubín a odtiaľ 36km v smere do Poľskej republiky. Objekt, ktorý ponúkame sa nachádza v Tvrdošíne, kde pri... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame 1x 5 lôžkovú izbu s TV s komplet vybavenou kuchyňou a sociálnym zariadením so samostatným vchodom do objektu a 2x 5 lôžkovú izbu s TV s komplet vybavenou kuchyňou a kúpelkou.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Neďaleká Oravská Priehrada má výborné podmienky na surfovanie, jachting, kúpanie, člnkovanie a poteší aj priaznivcov rybolovu. Ponúka aj plavbu vyhliadkovou loďou spojenou s prehliadkou Slanického ostrova umenia. V neďalekom Námestove možnosť jazdy na koňoch. V Tvrdošíne aj umelá ľadová plocha, tenisová hala. Zimné obdobie je rajom lyžiarov. V okolí sa nachádza... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lukáčiková Zdenka
Informace poskytnul: Lukáčiková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz