PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Habovka » Apartmány Veronika

Apartmány Veronika

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Habovka
Adresa: 
Habovka 306
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Apartmány Veronika chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Zuberec - Janovky

Wi-Fi

Je možný

Objekt sa nachádza v tichej časti obce Habovka. Parkovanie vo dvore. Ubytovanie možné na dvoch patrách.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány sa nachádzajú v tichej časti obce Habovka. Vhodné na zimnú aj letnú rekreáciu, či už pre mladších alebo starších dovolenkárov s rodinami.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie poskytované na prízemí a v podkroví. Na prízemí sa nachádzajú 2-4lozkove izby, WC, sprchovací kút, kuchyňa s vybavením (FTP v každej izbe, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), samostastný vchod. V podrokoví sa nachádzajú 2-4lôžkové izby, 2x WC, sprchovací kút, spoločenska (FTP), kuchyňa s vybavením (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica). Pre klientov je... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bešeňová - termálne kúpaliská (35km), Oravice Meander Park - termálne kúpaliská (10km), TATRALANDIA - termálne bazény a tobogany (33km). Lyžiarske vleky: Zuberec (2km), Roháče (10km), Vitanová (11km), SKI Nižná-Uhliská (14km). Skanzen - Múzeum Oravskej dediny (7km), Oravský hrad - Oravský Podzámok (25km), Oravská priehrada (25km), Liptovská Mara (28km). Tenisové kurty... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz