TOPlist

Apartmány Veronika

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Habovka
Adresa: 
Habovka 306
Telefon: 
zobrazit telefony
+421(0)911 942 576
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/klimek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 19 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Habovka a Zuberec počasí Habovka a Zuberec

počasí Zuberec - Janovky počasí Zuberec - Janovky

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Apartmány sa nachádzajú v tichej časti obce Habovka. Vhodné na zimnú aj letnú rekreáciu, či už pre mladších alebo starších dovolenkárov s rodinami.

Vybavení a služby

Ubytovanie poskytované na prízemí a v podkroví. Na prízemí sa nachádzajú 2-4lozkove izby, WC, sprchovací kút, kuchyňa s vybavením (FTP v každej izbe, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), samostastný vchod. V podrokoví sa nachádzajú 2-4lôžkové izby, 2x WC, sprchovací kút, spoločenska (FTP), kuchyňa s vybavením (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica). Pre klientov je... více >>

Rekreace a služby v okolí

Bešeňová - termálne kúpaliská (35km), Oravice Meander Park - termálne kúpaliská (10km), TATRALANDIA - termálne bazény a tobogany (33km). Lyžiarske vleky: Zuberec (2km), Roháče (10km), Vitanová (11km), SKI Nižná-Uhliská (14km). Skanzen - Múzeum Oravskej dediny (7km), Oravský hrad - Oravský Podzámok (25km), Oravská priehrada (25km), Liptovská Mara (28km). Tenisové kurty... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavol Klimek
Informace poskytnul: Pavol Klimek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz